Programma & Poule-indeling

Holland Staal Competitie 2019 – 2020

We beginnen 18 Januari 2020 de 2e ronde met 15 teams, nadat de afgelopen jaren sportief en leuk
zijn verlopen hopen we dat dit seizoen ook waar te kunnen maken.
De poule indeling staat hier onder vermeld we hebben ons best gedaan om met alle wijzigen rekening
te houden

De te spelen avonden zijn
18 – (25) januari 2020
1 – 8 februari 2020
(7) – 14 – 21 – 28 maart 2020
4 april 2020

  • ( ) zijn vroege uren 18.00 tot 19.00 uur

Poule indeling 2019 – 2020
Poule 1                                                                       Poule 2

Zabo Plant                                                                Wiedijk
Westend Bulbs                                                        Jimmink Drainage
Snackbar Ben                                                          Tuincentrum Hollander
De Witte Brug                                                         Holland Staal
Promoted                                                                 Hollands Noordkop
Noordkop Juniors                                                  Jong Rowa
vd Wereld                                                                5 Sterren
X                                                                                Fritelaria

Competieleider “ Holland Staal Competitie “
R.van Zanten 0223 – 523 074

Programma Zaterdag 18 januari Zaaldienst: A Weyers Scheidsrechter.
19.00 uur Holland Staal Hollands Noordkop Snackbar Ben
Westend Bulbs V/D Wereld Jimmink Drainage
20.00 uur Jimmink Drainage 5 Sterren Westend Bulbs
Snackbar Ben Noordkop Juniors Hollands Noordkop
21.00 uur Tuincentrum Hollander Jong Rowa Noordkop Juniors
Programma Zaterdag 25 januari Zaaldienst: A Nielen Scheidsrechter
18.00 uur Eetcafe De Witte Brug Promoted A Nielen
Wiedijk Frittelaria A Weyers
Programma Zaterdag 1 februari Zaaldienst: R v/t Oever Scheidsrechter.
18.00 uur V/D Wereld Snackbar Ben 5 Sterren
19.00 uur Noordkop Juniors Eetcafe De Witte Brug Wiedijk
5 Sterren Tuincentrum Hollander V/D Wereld
20.00 uur Wiedijk Jimmink Drainage Noordkop Juniors
Jong Rowa Holland Staal Eetcafe De Witte Brug
21.00 uur Zabo Plant Westend Bulbs Jong Rowa
Frittelaria Hollands Noordkop Jimmink Drainage
Programma Zaterdag 8 februari  Zaaldienst: R van Zanten Scheidsrechter
19.00 uur Jimmink Drainage Frittelaria Snackbar Ben
Tuincentrum Hollander Wiedijk Zabo Plant
20.00 uur Snackbar Ben Zabo Plant Tuincentrum Hollander
Holland Staal 5 Sterren Frittelaria
21.00 uur Eetcafe De Witte Brug V/D Wereld Holland Staal
Hollands Noordkop Jong Rowa 5 Sterren
Programma Zaterdag 7 maart Zaaldienst: A Weyers Scheidsrechter
18.00 uur Promoted Noordkop Juniors A Weyers
Jimmink Drainage Tuincentrum Hollander R van Zanten
Programma Zaterdag 14 maart  Zaaldienst: A Nielen Scheidsrechter.
19.00 uur Frittelaria Jong Rowa Zabo Plant
V/D Wereld Promoted 5 Sterren
20.00 uur 5 Sterren Hollands Noordkop V/D Wereld
Zabo Plant Eetcafe De Witte Brug Frittelaria
21.00 uur Wiedijk Holland Staal Eetcafe De Witte Brug
Westend Bulbs Snackbar Ben Hollands Noordkop
Programma Zaterdag 21 maart Zaaldienst: R v/t Oever Scheidsrechter.
18.00 uur Jong Rowa 5 Sterren Eetcafe De Witte Brug
19.00 uur Eetcafe De Witte Brug Westend Bulbs Jong Rowa
Hollands Noordkop Wiedijk 5 Sterren
20.00 uur Promoted Zabo Plant Wiedijk
Tuincentrum Hollander Frittelaria Westend Bulbs
21.00 uur Noordkop Juniors V/D Wereld Tuincentrum Hollander
Holland Staal Jimmink Drainage Promoted
Programma Zaterdag 28 maart Zaaldienst: R van Zanten Scheidsrechter.
18.00 uur Tuincentrum Hollander Holland Staal Zabo Plant
19.00 uur Zabo Plant Noordkop Juniors Tuincentrum Hollander
Wiedijk Jong Rowa Holland Staal
20.00 uur Westend Bulbs Promoted Wiedijk
Jimmink Drainage Hollands Noordkop Noordkop Juniors
21.00 uur Snackbar Ben Eetcafe De Witte Brug Jimmink Drainage
Frittelaria 5 Sterren Promoted
Programma Zaterdag 4 april Zaaldienst: A Weyers Scheidsrechter.
18.00 uur Holland Staal Frittelaria Promoted
19.00 uur Promoted Snackbar Ben Holland Staal
Hollands Noordkop Tuincentrum Hollander Frittelaria
20.00 uur Noordkop Juniors Westend Bulbs Hollands Noordkop
Jong Rowa Jimmink Drainage Snackbar Ben
21.00 uur V/D Wereld Zabo Plant Jong Rowa
5 Sterren Wiedijk Westend Bulbs